Nietypowa taksówka na ulicach Gorzowa

i

Autor: facebook.com/bdrive

MIASTO

Jak gorzowianie reagują na nową taksówkę? Ta opinia nie pozostawiają złudzen! "Czułem się jak pasażer VIP"

2023-04-05 16:18

We wtorek, 4 kwietnia informowaliśmy o nietypowej taksówce, która od dwóch dni przemierza ulicami Gorzowa. Jak reagują na nią mieszkańcy? Odpowiedź w poniższym artykule.

Właśnie od 4 kwietnia ulicami Gorzowa przemierza taksówka, która jest bardzo podobna do tej z serii filmów dla dorosłych. Jak się okazuje, nie wszyscy gorzowianie znają tego typu produkcje i to oczywiście rozumiemy. Niemniej jednak, taksówka swoją budową rzuca się w oko nawet starszych osób, którzy chętnie robią jej zdjęcia i wrzucają do sieci.

Tak mieszkańcy reagują na nietypową taksówkę w Gorzowie

Nowa taksówka firmy BDrive już od samego początku jest mocno eksploatowana, co zauważył sam jej kierowca. - Mamy bardzo dużo kursów. Jeśli chodzi o mieszkańców, to zauważalne jest to zdziwienie taksówką, ale zarazem zadowolenie, że coś takiego jest w Gorzowie. Jest popyt na taksówkę, bo jest ona nietypowa i wygląda inaczej. Warto podkreślić, że pojazd nie dość, że wygląda inaczej, to jest sześcioosobowy, co nie zdarza się już tak często w tych czasach. Dodatkowo możemy przewozić osoby niepełnosprawne, co jest kolejnym atutem - mówił nam kierowca wspomnianej taksówki.

Reakcja gorzowian na nietypową taksówkę. Jaka jest ich opinia?

Tak, jak wspomnieliśmy, nie wszyscy kojarzą pojazd z serii filmów dla dorosłych, ale mimo to rzuca się w oczy. Niewątpliwie taksówka jest wersji Premium i gorzowianie chętnie ją zamawiają. - Jechałem ostatnio tą taksówką. Wrażenie sprawia niesamowite. W środku jest bardzo dużo miejsca. Dach jest przeszklony. Czułem się jak pasażer VIP - opowiada nam pan Jakub, który miał możliwość podróżowania pojazdem. - Wrażenie sprawia niesamowite. Można powiedzieć, że jest to idealny pojazd do przemieszczania się po mieście w weekendowe wieczory. Co prawda przejazd jest nieco droższy, niż pozostały, ale naprawdę jest wart swojej ceny! - podkreśla nasz czytelnik.

Przypomnijmy, że popularną taksówkę można zamówić przez firmę BDrive pod numerem telefonu 884-308-309 oraz w nowej, specjalnej kategorii w aplikacji BOLT.

Policyjny nalot na taksówkarzy i przewoźników "na aplikację"
Sonda
Czy miałeś/aś już okazję jechać nietypową taksówką w Gorzowie?