V Olsztyński Bieg Niepodległości

i

Autor: Andrzej Brzozowski

Integracja nowego zawodnika Stali Gorzów z mieszkańcami. Wystartuje w biegu gwiazdkowym

2022-12-06 16:51

Oskar Fajfer jest nowym zawodnikiem Stali Gorzów. Zastąpił tym samym Bartosza Zmarzlika, który przechodzi do Motoru Lublin. Wychowanek Startu Gniezno wiąże ze Stalą duże nadzieje. W ostatnich miesiącach tylko to udowadniał.

Fajfer już po zakończonym sezonie przez Stal, trenował na stadionie im. Edwarda Jancarza, by jak najszybciej połapać kąty przed sezonem 2023. W czasie zimowym przygotowuje się nie tylko sprzętowo do sezonu, ale także fizycznie.

Ciekawostką jest to, że Fajfer zgodził się na udział w gorzowskim biegu gwiazdkowym, który co roku jest organizowany właśnie w grudniu. Dzięki temu jeszcze bardziej zintegruje się z nowymi kibicami, a ci będą mogli poznać zawodnika od nieco innej strony.

Organizatorzy biegu postanowili wystawić na licytację numer startowy z towarzystwem właśnie nowego zawodnika Stali Gorzów. - Jeśli chcesz przebiec 5km z Oskarem, zadać mu kilka pytań, których normalnie byś nie mogła/nie mógł zadać to jest ten moment. Do środy 14.12 do godziny 21:59 licytujemy pakiet startowy z numerem 1 wraz z towarzystwem Oskara! - napisali organizatorzy na swoich social mediach. Licytacja cały czas trwa. Na razie największa kwota to 550 zł (stan na 06.12).

Gorzowski bieg gwiazdkowy odbędzie się 17 grudnia o godzinie 12:00. Dystans to 5km. Cały czas można zapisywać się na bieg.

Cały dochód z pakietów startowych zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Gorzowski bieg gwiazdkowy 2022

i

Autor: facebook.com/Gorzowskibieggwiazdkowy
Sonda
Czy kiedykolwiek uczestniczyłeś/aś w biegu charytatywnym?