gorzów lodowisko słowianka

i

Autor: Fragles/ archiwum Lodowisko w Gorzowie działa już dwie dekady.

Hucznie i muzycznie na lodowisku gorzowskiej Słowianki. 20 lat!

2021-11-20 9:11

To szczególny rok dla centrum sportowego. Chodzi o 20-lecie lodowiska i imprezy przygotowane z tej okazji. Świętowanie rusza w sobotę (20.11) i to z udziałem radia ESKA. Będziecie mogli poszaleć w rytm największych przebojów! Do tego mnóstwo atrakcji.

To będzie niezapomniane sobotnie popołudnie. Nie może Was zabraknąć. LODODISCO czyli dyskoteka z Eskowymi hitami potrwa kilka godzin. Uczestników czeka ognista i szalona zabawa. Całe rodziny mogą aktywnie spędzić wolny czas.

- Urodzinowa impreza, więc będzie wesoło i kolorowo. Przygotowaliśmy pokazy ognia oraz freestyle naszego stowarzyszenia Ice Skating. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Towarzyszyć nam będzie radio ESKA, więc impreza zapowiada się fantastycznie - mówi Karina Przybylska, rzecznik Słowianki.

gorzów lodowisko słowianka 1

i

Autor: facebook.com/csrslowianka

Freestyle zaprezentują także łyżwiarze ze Szczecina i Poznania. Pojawi się Szymon Nagórek, który wyznacza trendy w jeździe na lodzie. Będzie się działo!. Nie zabraknie "Sto Lat" oraz urodzinowego tortu. Od Eski zgarniecie pomarańczowe gadżety.

Zabawa w sobotę rozpocznie się o godz. 17 i potrwa do 22. To nie będzie jedyne jubileuszowe wydarzenie. 27 listopada ma się odbyć Dzień Rodzinny, a w grudniu zaplanowano Mikołajki i Gwiazdkowy Bal.

Przypomnijmy- na lodowisku jednocześnie może przebywać 90 osób. Na terenie obiektu, poza taflą, nosimy maseczki oraz dezynfekujemy ręce.

Pingwiny wróciły do łódzkiego zoo

Dom z papieru - którym bohaterem jesteś?

Pytanie 1 z 11
Najważniejsze w życiu są dla mnie...