GWIAZDY

Gwiazdy. Pamiętacie serialową Zosię z "Na dobre i na złe"? Tak wyglądała niegdyś Małgorzata Foremniak

2024-03-06 8:43

Małgorzatę Foremniak zna niemal każdy Polak, który choć raz w życiu włączył telewizję. Jest to polska aktorka teatralna, ale także filmowa. Grała w różnych serialach, ale i pokazuje się w show biznesie. Jak wyglądała kiedyś? Te zdjęcia są niesamowite!

Co ciekawe, Foremniak debiutowała w teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, gdzie grała przez kilka lat. Później związała się z warszawskim teatrem Kwadrat. Jednak największą popularność zdobyła w 1999 roku, gdzie zagrała Zofię Stankiewicz-Burską w serialu "Na dobre i na złe". Dzięki tej roli trzykrotnie otrzymała Telekamerę w kategorii najlepsza aktorka. Czy pamiętacie, jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie galerię zdjęć!

Poza pokazywaniem się na scenie aktorskiej, Małgorzata Foremniak była widziana w drugiej edycji telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami", gdzie w parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Później przypomniała o sobie będąc jurorką w programie "Mam talent!"

56-latka cały czas dba o swoją sylwetką i jest w niesamowitej formie. Polska aktorka zadziwia największych krytyków modowych. Fotografie z czerwonego dywanu nie pozostawiają żadnych złudzeń!

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?