Tomasz Niecik - żona wciąż mnie podnieca

i

Autor: Akpa

GWIAZDY

Gwiazdy. Tak wygląda żona Tomasza Niecika. Nie zawsze pokazuje się w blasku fleszy!

2023-12-20 11:02

Widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" z pewnością zostali niedawno zaskoczeni, gdy zobaczyli, że Tomasz Niecik pojawił się w programie! Popularny artysta disco polo postanowił wesprzeć jednego z uczestników w poszukiwaniu miłości, jednocześnie opowiadając o swojej żonie. Co wiadomo o jego ukochanej?

Najnowszy sezon programu "Chłopaki do wzięcia" obfituje w wiele niespodzianek. Jedną z największych jest udział Tomasza Niecika w ostatnich odcinkach show. Znany głównie z przeboju "Cztery osiemnastki" artysta disco polo odwiedził uczestnika programu znanego jako Disco Frodo. Krzysiek, tak naprawdę bohater "Chłopaków do wzięcia", jest wielkim fanem Tomasza Niecika i zaprosił swojego idola, aby razem pojawić się w Internecie i porozmawiać o jego życiu uczuciowym.

W pewnym momencie Disco Frodo zapytał Tomasza Niecika, jak poznał swoją ukochaną. Okazało się, że muzyk spotkał ją wiele lat temu podczas kręcenia jednego ze swoich teledysków. Chociaż Niecik nie powiedział tego bezpośrednio, można wywnioskować, że to był czas nagrywania "Czterech osiemnastek".

Kręcąc w jednym dniu dwa teledyski, zgłosiły się cztery super dziewczyny, ale ta jedna jedyna wyróżniła się. Jej wygląd mnie oczarował. Zrobiła na mnie wrażenie. No i tak się zakochaliśmy. Patrzyliśmy sobie głęboko w oczy, to było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Jestem teraz z nią w szczęśliwym związku od 12 lat - zdradził Tomasz Niecik w 369. odcinku "Chłopaków do wzięcia".

Luiza Szyszkowska, bo tak się nazywa ukochana Tomasza Niecika, jest jego największą miłością od dwunastu lat i żoną od 6 lat. Pobrali się w 2017 roku po powrocie artysty z Argentyny, gdzie brał udział w programie "Agent Gwiazdy" na TVN. Ceremonia odbyła się w Grajewie, rodzinnym mieście Tomasza Niecika, i wzięli w niej udział tylko najbliżsi i przyjaciele Pary Młodej.

Dom Zenka Martyniuka w Grabówce. Tak mieszka gwiazda disco polo [ZDJĘCIA]

Zakochani mają już dwójkę dzieci. W 2014 roku powitali syna Dawida, a tuż po ślubie na świat przyszła ich córka Natalia. Luiza, żona Tomasza Niecika, w przeciwieństwie do męża, unika świateł fleszy, ale czasem można ją zobaczyć u boku artysty na różnych medialnych imprezach lub telewizyjnych programach.

Tomasz Niecik z żoną

i

Autor: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News
Tomasz Niecik opowiada o seksie, rodzinie, miłości, gołębiach i nowej piosence „Masz wilgotne usta”
Sonda
Lubisz muzykę tworzoną przez Tomasza Niecika?