Małgorzata Ostrowska-Królikowska

i

Autor: JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News

GWIAZDY

Gwiazdy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła fortunę? Wszystko przez odpadnięcie z popularnego programu

2024-03-19 12:42

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" musiała pożegnać się z marzeniami o zdobyciu Kryształowej Kuli. Koło nosa przejdzie jej także spora suma pieniędzy. Jak ujawnił jeden z serwisów, gwiazda "Klanu" mogła bowiem liczyć na sowite wynagrodzenie po każdym odcinku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara pożegnali się z programem "Tańca z gwiazdami" w niedzielę. Ich wykonanie tanga nie przypadło do gustu m.in. Iwonie Pavlović. "Jest mi trudno użyć surowych słów, ale to nie było tragiczne, po prostu nie wiem, co to było. Niczego nie było. Zagrałaś to tango jak aktorka" - skomentowała jurorka występ gwiazdy z serialu "Klan".

Jurorka przyznała jedynie trzy punkty, co dało parze łącznie zaledwie 22 "oczka". Widzowie po werdykcie zaczęli snuć teorię, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z programu Polsatu z powodu swojego syna, Antoniego, który w ostatnich latach był centralną postacią wielu skandali. Niemniej jednak, decyzja była nieubłagana, i aktorka musiała opuścić taneczny parkiet. W rezultacie mogła stracić sporo pieniędzy. Ile konkretnie? Czytajcie dalej!

Tyle mogła zarabiać Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak powszechnie wiadomo, celebryci biorący udział w programie "Tańca z gwiazdami" otrzymują wynagrodzenie za każdy odcinek, które jest wynegocjowane indywidualnie. Według niepotwierdzonych informacji z serwisu Shownews.pl, Małgorzata Ostrowska-Królikowska mogła liczyć na honorarium w wysokości około 10 tysięcy złotych za każdy odcinek. Zostało jeszcze dziewięć odcinków do zakończenia programu, co oznacza, że gwiazda "Klanu" mogłaby potencjalnie zarobić dodatkowe 90 tysięcy złotych, gdyby dotarła do finału. Niestety, taka sytuacja nie miała miejsca.

Warto dodać, że wspomniana suma 10 tysięcy złotych miała stanowić jedynie gwiazdorskie honorarium. Dodatkowo, zwycięzcy Kryształowej Kuli otrzymują kolejne 150 tysięcy złotych do podziału, gdzie celebryta zgarnia 100 tysięcy złotych, a tancerz 50 tysięcy złotych.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w młodości onieśmielała urodą. Niewiele się zmieniła!
Sonda
Oglądasz nową edycję show "Taniec z Gwiazdami"?