GWIAZDY

Gwiazdy. Co za zmiana u Magdaleny Stużyńskiej! Bohaterka "Przyjaciółek" zmieniła się nie do poznania.

2024-02-06 14:57

Magdalena Stużyńska, znana aktorka z popularnego serialu "Przyjaciółki", stanowi źródło inspiracji dla licznych kobiet. Nie skrywa ona swojego sukcesu w odchudzaniu, gdyż wie, że wiele jej fanek jest zainteresowanych tym tematem i podziwia jej os

Jakiś czas temu Magdalena Stużyńska przeszła znaczną metamorfozę, tracąc dużo na wadze. Nie była to jedynie chęć zmiany wyglądu czy kaprys. Okazuje się, że głównym powodem było jej zdrowie. W rozmowie z naszym reporterem, Bartoszem Pańczykiem, gwiazda serialu "Przyjaciółki" opowiedziała o swoim doświadczeniu z dietą, wynikającym z zdiagnozowanych zaburzeń metabolicznych. Co dzisiaj ląduje na jej talerzu?

Magdalena Stużyńska stosuje program żywieniowy, w którym składniki odżywcze są dokładnie rozplanowane w odpowiednich proporcjach. Jej dieta wymaga pewnych ograniczeń, ponieważ eliminuje puste kalorie, które nie dostarczają żadnych wartości odżywczych.

Jestem na diecie zbilansowanej. To coś, z czym prawdopodobnie będę musiała żyć do końca życia. Nie mogę jeść, mogę tylko się odżywiać. Dopóki odżywiam się zgodnie z planem, jest dobrze, ale gdy pozwalam sobie na przyjemność jedzenia, czuję się trochę gorzej" - powiedziała "Plotek.pl", Stużyńska.

Zdradziła również, że zaczęła tracić na wadze, gdy odkryła problemy ze zdrowiem i zaczęła im przeciwdziałać. Zwróciła uwagę, że wiele osób może nawet nie zdawać sobie sprawy, że również mogą zmagać się z tą przypadłością, tak jak ona.

To są względy zdrowotne. Jestem w takim momencie, że muszę dbać o zdrowie, a co za tym idzie, o sylwetkę. Mam insulinooporność. W tym przypadku muszę spożywać produkty o niskim indeksie glikemicznym. Jem przede wszystkim dużo zielonych warzyw, a poza tym białko. Niestety trzeba znacznie ograniczyć węglowodany, co nie znaczy, że całkiem wykluczyć. Oczywiście konsultuję to wszystko z lekarzem. Jest taka wspaniała doktor Sobkowiak, którą bardzo serdecznie pozdrawiam, która mnie wspiera i staram się odżywiać właśnie według jej zasad. Ona uważa, że aby chudnąć, trzeba jeść. Nie można nie jeść, żeby chudnąć – dodała dla "Plotka".

Aktorka ujawniła, że jej aktywność fizyczna nie jest przesadnie intensywna. - Nie przemęczam się, jeśli chodzi o ćwiczenia. Nie będę nikogo tu oszukiwać - powiedziała. Jej ulubioną formą aktywności fizycznej jest chodzenie, ale z jednym warunkiem - musi mieć określony cel i podążać w jego kierunku szybkim krokiem. - Taki marsz bardzo dobrze na mnie działa - - podsumowała aktorka, która na co dzień żyje w biegu, oprócz pracy w "Przyjaciółkach" ma także wiele spektakli teatralnych.

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich
Sonda
Oglądasz "Przyjaciółki"?