Gwiazda pierwszego sezonu Hotelu Paradise w przeszłości mierzyła się z kilogramami. Tak kiedyś wyglądała!

i

Autor: Baranowski / Akpa / Instagram Marietty Witkowskiej

GWIAZDY

Gwiazda pierwszego sezonu "Hotelu Paradise" w przeszłości mierzyła się z kilogramami. Tak kiedyś wyglądała!

2024-02-20 13:46

Marietta Witkowska wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. W przeszłości była gwiazdą pierwszego sezonu "Hotelu Paradise". Później miała gorszy moment w życiu, gdzie wyglądała dużo gorzej, ale dość szybko wróciła do formy. Wiecie jak wyglądała, gdy przytyła kilka kilogramów? Poniżej znajdziecie galerię zdjęć!

Przez ten czas przeszła ona znaczącą przemianę. W jaki sposób osiągnęła ten stan?Marietta od czasu zakończenia programu zaprowadziła w swoim życiu nie lada rewolucję. Zaczęło się od zmiany diety i utraty masy ciała. To nie wszystko. Odchudzanie było dopiero początkiem jej spektakularnej metamorfozy. Witkowska zoperowała sobie nos i przeszła zabieg liposukcji. Efekty tych ingerencji są naprawdę oszałamiające.

Niedawno influencerka opublikowała zdjęcie, na którym porównała swoją sylwetkę z czasów, gdy ważyła 73 kilogramów. Był to jej "rekordowy" okres. Wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. W komentarzu wspomniała, że miała nałożone rzęsy, włosy, paznokcie, usta, czyli wszystko to, co powinno być zadbane, a najważniejsze sprawy gdzieś się zgubiły.

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise i jej spektakularna metamorfoza

W celu kontrastu, Witkowska opublikowała kolejne zdjęcie, na którym wyraźnie widać ją po odchudzeniu i pozbawioną wszelkich sztucznych "dodatków". Z czego zrezygnowała, żeby osiągnąć taki efekt?

Z alkoholu i z imprezowania. Zawsze jak byłam singielką, to dość dużo imprezowałam, jak piłam, to lubiłam sobie dużo zjeść i to było takie błędne koło. I zaczęłam też pić bardzo dużo wody, do czego zachęcam - mówiła w przeszłości w rozmowie z Jastrząb Post.

Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?