GWIAZDY

Gwiazda "Gogglebox. Przed Telewizowem" pokazała wybrankę swojego życia. Mateusz Borkowski mówi, dlaczego to zrobił

2024-04-23 10:31

Mateusz Borkowski zwany jako "Big Boy" zasłynął z uczestnictwie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" w stacji TTV. Gwiazda telewizyjnego show niedawno pokazała swoją wieloletnią partnerkę. Prawda, że do siebie pasują?

Borkowski w ostatnich latach mocno się zmienił Dzięki operacji żołądka zrzucił 170 kg. Dodatkowo w jego życiu pojawiła się tajemnicza kobieta, z którą jest już od dłuższego czasu i nie wstydzi się jej pokazać w mediach społecznościowych.

Każdy chyba, kto wchodzi do tego świata się tego boi i to jest zrozumiałe. Jak nabierze skóry tak odpornej jak ja, to przestanie się bać. Ale myślę, że to samo nastąpi niebawem i myślę, że ona powoli staje się na to przygotowana - mówił Borkowski o swojej partnerce na łamach cozatydzien.tvn.pl.

Jak wygląda partnerka Mateusza Borkowskiego?

Kinga, bo tak nazywa sę partnerka Mateusza Borkowskiego, postanowiła się pokazać w programie "00 – Gra o Wszystko. VIP". Dopiero po wyemitowaniu odcinków, gwiazda zaczęła pokazywać swoją wybrankę w mediach społecznościowych.

Zanim przyjdzie Ci do głowy, że może być inaczej, niż jest, to popatrz! Sam stwierdzisz, że jest dobrze i nic się już nie zmieni w tej kwestii" - napisał celebryta na Instagramie.

Sonda
Czy lubisz Big Boya z Gogglebox TTV?
"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników