szokująca informacja

Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" wrócił do normalnego życia. Nie uwierzycie, ile teraz zarabia popularny "Szczena"!

2024-04-04 13:06

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zasłynął z uczestnictwa w programie "Chłopaki do wzięcia". W ostatnich latach nie wykorzystał jednak swojej sławy i dosłownie stoczył się na same dno. Od jakiegoś czasu próbuje odbudować swoje życie i nawet znalazł pracę. Jesteście ciekawi ile zarabia?

Program "Chłopaki do wzięcia" to niekwestionowany hit stacji Polsat Play. Od 2012 roku emitowany program zyskuje coraz większą popularność wśród widzów, którzy pokochali postaci występujące w produkcji.

Jeśli wiecie co to za program, to na pewno dobrze znacie postać Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Były uczestnik tego programu zdobył ogromną popularność, ale niestety zdecydował się inaczej poprowadzić swoje życie, mimo okazanej mu szansy na korzystne wykorzystanie swojej sławy.

W programie "Szczena" został ukazany jako mężczyzna o wątpliwej odpowiedzialności, który traktował zakład karny niemal jak drugi dom. Ponadto sugerowano, że stosował przemoc wobec swojej partnerki, Joanny Wielochy.

Para rozstała się i na przemian borykała się z nałogami, aż w końcu doczekali się dziecka. Chwilowo mogło się wydawać, że oboje wzięli się w garść i pokonali swoje uzależnienia, by prowadzić normalne życie. Niestety, okazało się inaczej: Rysiek i Asia stracili dziecko z powodu nadmiernego spożywania alkoholu, a obecnie walczą o odzyskanie chłopczyka, który trafił do rodziny zastępczej.

Później sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła. "Szczena" wyjechał do Holandii w poszukiwaniu pracy, ale niestety ponownie zmarnował otrzymaną szansę, wybierając życie pełne imprez, alkoholu i narkotyków. Po powrocie do Polski ponownie trafił do więzienia, a po opuszczeniu zakładu karnego został bezdomnym.

Tyle obecnie zarabia "Szczena". Ujawnił kwotę!

Teraz okazuje się, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski ponownie próbuje się podnieść. W wywiadzie dla TV Reklama wyznał, że znalazł pracę. Były uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zajmuje się układaniem kostki brukowej. Przy okazji, "Szczena" ujawnił, ile zarabia. Jak mówi, jego tygodniowa pensja wynosi około 1200 złotych.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę!
Sonda
Czy oglądasz "Chłopaków do wzięcia"?