Nocny Szlak Kulinarny

i

Autor: Fot. Canva Pro ; Nocny Szlak Kulinarny www.facebook.com

MIASTO

Gruszka czy pietruszka? Ruszyło głosowanie na bohatera Nocnego Szlaku Kulinarnego

2024-03-22 16:41

Mieszkańcy mogą już decydować jaki produkt będzie podstawą dań serwowanych przez lokale gastronomiczne w trakcie Nocnego Szlaku Kulinarnego. Głosowanie odbywa się za online na oficjalnym profilu Nocnego Szlaku Kulinarnego. Kto wygra tę walkę?

Nocny Szlak Kulinarny 2024

Nocny Szlak Kulinarny to impreza, która cieszy się dużą popularnością ze strony mieszkańców. W jej trakcie lokale gastronomiczne, które wcześniej zgłoszą się do zabawy, będą serwować dania, napoje lub przekąski, które mają bazować na jednym, wybranym składniku. O tym, jaki to składnik zdecydują sami mieszkańcy w internetowym głosowaniu, które już się rozpoczęło.

Po degustacji uczestnicy będą mogli wystawić lokalowi ocenę za danie, biorąc pod uwagę zarówno smak, kreatywność jak i jakość podania. Ten lokal, który otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Królowej Gastronomii.

Tegoroczny NSK odbędzie się w dniach 6 i 7 września, czyli w pierwszy weekend po wakacjach.

Gruszka vs pietruszka. Jak można głosować?

Co roku zmienia się główny bohater dań serwowanych przez knajpy i restauracje. Był już m.in. ziemniaki, szparagi i miód, a teraz czas na... no właśnie, na co?

Walka toczy się między dwoma produktami: apetyczną i soczystą gruszką oraz zdrową i odżywczą pietruszką.

Aby oddać swój głos na wybrany produkt, należy wejść na facebookowy profil Nocnego Szlaku Kulinarnego. Tam, pod postem dotyczącym głosowania można kliknąć "like" opowiadając się za gruszką, lub "serduszko" w przypadku wybrania pietruszki.

Głosowanie trwa do 12 kwietnia do godziny 12:00. Wygra ten produkt, który uzyska większą ilość głosów.

XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim

Beszamel - owoce mało znane