Greg Hancock

i

Autor: Niemiec / AKPA

ŻUŻEL

Greg Hancock w Stali Gorzów?! To byłby prawdziwy hit! Prezes potwierdza

2024-02-15 15:49

Ebut.pl Stal Gorzów przygotowuje się aktualnie do sezonu 2024. Sztab szkoleniowy ma już gotowy plan przygotowań na marcowy obóz w słowackiej Żarnovicy, ale cały czas pracują także nad tym, aby jak najbardziej pomóc swoim zawodnikom w rozgrywkach ligowych.

I tutaj warto wspomnieć o czterokrotnym mistrzu świata, Gregu Hancocku, który jakiś czas temu został kimś w rodzaju doradcy Szymona Woźniaka. Przypomnijmy, że żużlowiec ebut.pl Stali Gorzów tegoroczny sezon spędzi jako stały uczestnik cyklu Grand Prix, więc rady Amerykanina będą na wagę złota. To też chciałaby wykorzystać Stal Gorzów.

Stali najbardziej zależy na tym, aby Hancock przyjeżdżał z Woźniakiem na mecze w PGE Ekstralidze. Dzięki temu inni zawodnicy ebut.pl Stali będą mogli skorzystać z rad weterana żużlowych torów. Okazuje się, że ten pomysł bardzo mocno popiera prezes klubu, Waldemar Sadowski.

Ustalimy to wspólnie z Szymonem jak tylko przyjedzie do Gorzowa. Wiadomo, że jak będą mecze PGE Ekstraligi zaraz po Grand Prix, to Greg na pewno będzie. Szymon miał ustalić z Gregiem od kiedy Greg będzie w Europie. Nie ukrywam, że jako Stal Gorzów chcielibyśmy wejść w tą umowę, żeby była ona trójstronna i żeby wykorzystać pobyt Grega w Gorzowie - powiedział nam Waldemar Sadowski.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Szymon zaczął temat, a przecież nic się nie stanie, jak Greg swoim okiem spojrzy na naszych adeptów, żeby coś podpowiedzieć. To jest autorytet - dodał sternik gorzowskiego klubu.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy Greg Hancock pomógłby Stali Gorzów w uzyskaniu lepszego wyniku w PGE Ekstralidze?