gorzów teatr otwarcie 1

i

Autor: materiały teatru Osterwy Na otwarcie gorzowskiego teatru spektakl o służbie zdrowie.

Gorzowski teatr czeka na widzów, a w pierwszej kolejności na medyków! [AUDIO]

2021-02-10 15:55

W piątek (12.02) zgodnie z decyzją rządu w teatrze w Gorzowie przed publicznością wystąpią aktorzy. Placówki kultury, w tym także kina i filharmonie, mogą działać przez dwa tygodnie czyli do 26. lutego. Artyści mają nadzieję, że ten termin zostanie wydłużony.

Po trzymiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, do zobaczenia przedstawienie- satyra "Bez znieczulenia" czyli o służbie zdrowia z przymróżeniem oka. Zaproszeni zostali pracownicy wojewódzkiego szpitala w Gorzowie.

Dlaczego medycy zasiądą na widowni? Wyjaśnia Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru w Gorzowie:

Trójka gorzowskich aktorów i muzyk stworzyli zabawną historię o perypetiach pacjentów i lekarzy, opartą na brytyjskich tekstach znanego komika. Widzowie usłyszą znane przeboje m.in piosenkę Krystyny Prońko "Jesteś lekiem na całe zło". Piątkowy spektakl o godz. 19. "Bez znieczulenia" także w weekend już dla wszystkich chętnych o godz. 18.

gorzów teatr otwarcie 2

i

Autor: materiały teatru Osterwy Pacjent kontra lekarz w gorzowskim spektaklu.

Zgodnie z obostrzeniami w teatrze zajęta może być połowa dostępnych miejsc. Widzowie będą mieli mierzoną temperaturę, muszą mieć maseczki i dezynfekować ręce. Po spektaklach sala będzie odkażana i wietrzona.

W gorzowskim teatrze trwają także próby do "Dnia świra" Marka Koterskiego. Premiera planowana jest 27 marca. Będzie to pierwsza teatralna adaptacja. W tym roku jeszcze jedno pionierskie przedsięwzięcie- spektakl na motywach "Gwiezdnych wojen".

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...