MZK Gorzow

i

Autor: foto. UM Gorzów

Gorzowski Miejski Zakład Komunikacji doceniony

2021-10-20 8:44

​Gorzowski MZK doceniony. Zajął czwarte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej.

Wysoka lokata gorzowskiego przewoźnika to między innymi zasługa wymiany starego taboru na nowoczesny i proekologiczny. - Cieszy miejsce w rankingu, ale ważniejszy jest sygnał jaki po tej ocenie trafi do naszych pasażerów - mówi Roman Maksymiak prezes MZK w Gorzowie.

Ten stopień naszego przygotowania doświadczenie usług polega na tym czy te autobusy czy tramwaje , które będą u nas jeździły to będą nowoczesne pojazdy spełniające wymogi ochrony środowiska, oczekiwania pasażerów. To są te elementy , które są poddane ocenie - dodaje Maksymiak.

Pod uwagę w rankingu brano także politykę personalną oraz udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu środków unijnych.Przypomnijmy - w czerwcu przyszłego roku do dyspozycji pasażerów mają być pierwsze autobusy w pełni elektryczne. Na początek będzie ich osiem. Budowa stacji ładowania ma rozpocząć się wkrótce.

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to:
Jechał na czołówkę z tirem! Groza w Gliwicach