gorzów start kotłowska 1

i

Autor: materiały GZSN Start Utalentowana Faustyna Kotłowska.

Gorzowska zawodniczka Sportowcem Bez Barier ze "Złotymi kolcami". Kto to taki?

2021-01-15 20:06

Faustyna Kotłowska ze Startu Gorzów została uhonorowana za swoje osiągnięcia w lekkoatletyce. Doceniono ją w ogólnopolskim konkursie oraz przez związek sportowy. Młoda gorzowianka ma czym się pochwalić.

W plebiscycie Przeglądu Sportowego Faustyna Kotłowska otrzymała tytuł Sportowca Bez Barier 2020. Takie wyróżnienie dotychczas trafiło do czterech gorzowskich niepełnosprawnych zawodników. Statuetkę czempiona wręczyła Anna Lewandowska.

Talent gorzowianki dostrzegł także przez Polski Zawiązek Lekkoatletyki. Wyróżniono ją  „Złotymi kolcami”. O tej prestiżowej nagrodzie marzą wszyscy lekkoatleci.

gorzów start kotłowska 2

i

Autor: materiały GZSN Start Gorzowianka z nowym rekordem w rzucie dyskiem.

Zawodniczka Startu, mimo pandemii, miała udany miniony  sezon. Podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Polski pobiła rekordy świata w pchnięciu kulą i w rzucie dyskiem. Z kolei na Mistrzostwach Świata w Dubaju wywalczyła dwa medale i kwalifikację na igrzyska paraolimpijskie w Tokio. Warto dodać, że Faustyna przygodę ze sportem rozpoczęła w 2017 roku.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?