gorzów wartownia 1

i

Autor: Fragles Wartownia czeka na gości.

Wydarzenie

Gorzowska Wartownia rusza już dziś! Sprawdź plan imprez

2023-06-23 13:01

Na rozpoczęcie wakacji w Gorzowie w piątek [23.06] wybuchowa muzyczna mieszanka stylów. Co weekend przez całe wakacje znani dj'je i zespoły. Nie zabraknie śmiechu, dzięki stad up'om oraz kreatywności na ciekawych warsztatach. Jak wygląda tegoroczny plan imprez? O tym poniżej.

W Gorzowie na błoniach nad Wartą przy Fabrycznej odbędzie się trzecia edycja Wartowni. Zagrają na niej stali bywalcy, ale będą także debiuty. W piątek wydarzenie zainaugurują DJ Hell i Milkwish czyli polsko-niemiecki skład.

- Dj Hell to muzyka electro clash, trochę techno, to jest niemiecka legenda, prekursor. To nie jest łatwa muzyka, ale chcemy go zaprosić na nasze święto. Wystąpi także Milkwish polski producent ze Szczecina, przyjaciel naszych imprez. To jest dobry lineup na otwarcie - mówi Paweł Kopala, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia 2

i

Autor: facebook.com/wartowniagw Dj Hell i Milkwish rozpoczną Wartownię.

Piątkowa inauguracja Wartowni od godz. 19. Gwiazdy czyli DJ Hell zagra o godz. 23, a Milkwish pojawi się po północy. W sobotę [24.06] kolejna muzyczna dawka – po raz pierwszy z Ibizy Wally Lopez oraz polski duet Duss.

Gorzowska Wartownia to 14 kontenerów, scena pod zadaszeniem, bary a wszystko ogrodzone mauzerami czyli pojemnikami z tysiącami litrów wody każdy. Muzyczne miasteczko działać będzie do końca wakacji. Wstęp jest wolny.

Plan imprez gorzowskiej Wartowni. Co weekend gwiazdy!

Szczegółowy plan znajduje się poniżej:

Michael Jackson gotuje w kuchni

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?