Gorzów: motocykliści strażakom

i

Autor: SG Niedzielna impreza na GRH, to wspólne przedsięwzięcie gorzowskich motocyklistów i strażaków z OSP Osiedle Poznańskie.

Gorzowscy motocykliści pomogą strażakom i Mateuszowi. Impreza na Rynku GRH w niedzielę

2022-06-03 15:42

Od 15 na placu przy GRH powstanie tor długości 112 metrów ułożony z… motocykli. Ich właściciele w pełnym oprzyrządowaniu przebiegną ten dystans. Zrobią to, by wesprzeć zbiórkę pieniaczy na rzecz Mateusza Baranowskiego, który choruje na SMA typu drugiego.

Gorzowscy motocykliści zsiądą z swoich maszyn, żeby... pobiec w szczytnym celu​. W niedzielę (5.06), o godz. 15 rozpocznie się impreza "Motocykliści dla strażaków". Jej celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz Mateusza Baranowskiego, który choruje na SMA typu drugiego. Na placu Gorzowskiego Rynku Hurtowego utworzony będzie 112 metrowy tor z motocykli.

Motocykliści pokonają go w skórach, kaskach, w całym szpeju motocyklowym. Będą też ciekawe atrakcje dla dzieci i fajna niespodzianka dla motocyklistów, gość specjalny w zakresie motogymhany - mówi Jacek Sterżeń, organizator.

W trakcie imprezy zbierane będą pieniądze do puszki. Współorganizatorami są strażacy z OSP Osiedle Poznańskie. Mateusz należy do ich młodzieżowej drużyny pożarniczej, a jego ojciec jest strażakom ochotnikiem. Do zobaczenie będzie wiele motocykli i dwa wozy strażackie.

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 11
Nie wystawiaj języka...