rachunki za prąd

i

Autor: pixabay.com Genialny trik na oszczędzanie prądu. To daje efekt, rachunki są niższe

rachunki

Gorzowianie skarżą się na wysokie rachunki za prąd. Czy jest aż tak źle? Sprawdziliśmy to

2024-02-01 13:55

Co jakiś czas w Gorzowie pojawiają się narzekania mieszkańców na zbyt wysokie rachunki. Taka tendencja utrzymuje się od około roku, a będzie jeszcze gorzej. Podwyżki opłat są także zaplanowane na 2024 rok.

Tym razem jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na zbyt wysokie rachunki energii. Anonimowa osoba opisuje, że w ostatnich miesiącach otrzymała od Enei rachunek z niedopłatą 3 tys. zł, a później 1450 zł. Osoba ta podkreśliła także, że wcześniej tyle nie płaciła. Jest zszokowana.

W sieci pojawiła się lawina komentarzy. Gorzowianie sugerują tej osobie, żeby dokładnie sprawdziła liczniki, bo taka kwota jest niemożliwa i być może jest po prostu pomyłką.

Mieszkańcy tych województw rzetelnie płacą swoje rachunki

Prosze sprawdzić czy dobrze spisane liczniki. Podobna sytuacja. I okazało się że błąd w rozliczeniu. Reklamacja i jest ok – skomentowała pani Agnieszka.

Podobnych przypadków, jak prawdopodobnie mylnie wysłany rachunek, jest naprawdę sporo. W Gorzowie to się zdarza nagminnie, a mieszkańcy dzielą się swoimi spostrzeżeniami w sieci. Tym razem było podobnie i problem, miejmy nadzieję, został zażegnany.

Na koniec warto dodać, że w połowie 2024 roku cena za energię znów pójdzie do góry. Jesteśmy ciekawi, jak wtedy będą wyglądały rachunki gorzowian.

Jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię
Sonda
Czy regularnie opłacasz swoje rachunki?