gorzów Olivier policja 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Olivier czuł się jak w swoim żywiole.

Policja

Gorzów: Zamiast bajek czytał... kodeks ruchu drogowego

2023-10-18 14:24

Lubuscy mundurowi spełnili marzenie 13-letniego Oliviera z Dobiegniewa. Chłopiec choruje na autyzm. Wcześniej miał możliwość zwiedzenia komendy miejskiej policji w Gorzowie. Teraz zobaczył jeszcze większą jednostkę policji.

13-latek od zawsze fascynował się służbą policjantów. Zatem stróże prawa postanowili zrobić mu niespodziankę i zaprosili go do komendy wojewódzkiej. We wtorek [17.11] Olivier wraz z mamą pojawił się w lubuskiej komendzie policji w Gorzowie. Było to dla niego zaskoczenie, bo był przekonany, że jedzie do lekarza. Policjanci oprowadzili go po terenie całej jednostki.

Na chłopca czekały specjalnie atrakcje. Zobaczył jak wygląda praca i wyposażenie służbowe lubuskich kontrterrorystów, policjantów laboratorium kryminalistycznego czy ruchu drogowego. Oliver sprawdził swoje umiejętności strzeleckie na specjalnym symulatorze. 

gorzów Olivier policja 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja 13-latek spotkał się z fachowcami od kryminologii.

Na koniec swojej wizyty spotkał się z szefa lubuskich policjantów, który opowiedział mu o tym, jak kieruje się tak dużą formacją. Olivier był bardzo zadowolony i do końca dnia uśmiech nie schodził z jego twarzy.

Gala BohaterON 2023. Oto nagrodzeni i wyróżnieni

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź, jak dobrze znasz kultowe horrory

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się hotel w "Lśnieniu" ?