Młodzieżowy Dom Kultury

i

Autor: www.google.maps.pl Młodzieżowy Dom Kultury pracuej bez zmian

Gorzów: Sekcje w MDK-u bez zmian. Wstrzymane próby Małych Gorzowiaków, Buziaków i Aluzji

2020-09-04 14:52

Po tym jak wykryto koronawirusa u jednej z pracownic Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie sekcje placówki działają bez zmian. Na radzie pedagogicznej nauczycielka spotkała się z innymi pedagogami MDK-u. Zajęcia wstrzymały zespoły Aluzji i Buziaków

Jak informuje Krzysztof Szupiluk, dyrektor placówki- decyzją sanepidu jak na razie tylko jedna osoba, która miała z nią kontakt trafiła na kwarantannę. Prawdopodobnie będzie ich więcej, bo trwa ustalanie kto jeszcze miał z nią kontakt.

Mali Gorzowiacy - w sumie 64 osoby - odbywają przymusową izolację.

-Instruktorzy Małych Gorzowiaków są na kwarantannie podobnie jak dzieci, które były na obozie. Kwarantanna potrwa jeszcze kilka dni i później wracamy do pracy-mówi Krzysztof Szupiluk.

Izolacja ma potrwać do 10 września. Z kolei pracownie muzyczna, plastyczna, fotograficzna i korekcji wad postawy funkcjonują bez przeszkód. Instruktorzy z zespołów Aluzja i Buziaki, którzy prowadzą swoje zajęcia w MDK-u wykonają testy na koronawirusa na własną rękę. Do czasu otrzymania wyników zajęcia w zespołach są wstrzymane.

Przypomnijmy - nauczycielka, u której wykryto patogen, przebywała na obozie w Tczewie razem z zespołem jako wychowawca. Tam zaraziła się od pracownika ośrodka, który miał pozytywny wynik.

Brutalna interwencja policji w autobusie. Nie chciał wysiąść z hulajnogą

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?