Gorzów

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów Ozdobne jajka pojawiły się w mieście we wtorek. Dwa nie doczekały świąt.

Gorzów: Zaatakowali świąteczne jaja. Grozi im nawet... 5 lat więzienia!

2021-04-01 15:15

Mężczyźni zniszczyli świąteczne ozdoby, które stoją na rynku w centrum Gorzowa, wcześniej rozrabiali na Wełnianym Rynku. Odpowiedzą przed sądem za zniszczenie mienia i zakłócanie porządku. Grozi im do pięciu lat więzienia. Obaj byli nietrzeźwi.

20 i 23- latek w nocy ze środy na czwartek spacerowali po centrum Gorzowa. Niestety przy okazji robili sporo bałaganu i hałasu. Najpierw na Wełnianym Rynku postanowili porzucać sobie... koszami na śmieci, a na Placu Katedralnym... zaatakowali stojące tam świąteczne jajka. 

Chuliganów zauważył policjant po służbie i powiadomił patrol. Wandali zatrzymano na bulwarze nad Wartą. Okazało się, że obaj byli już zatrzymywani za inne przestępstwa i obaj byli mocno... nietrzeźwi. Młodszy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, starszy ponad promil. 

Gorzów

i

Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie ozdób.

Straty wyrządzone przez mężczyzn wstępnie oszacowano na kilka tysięcy złotych. Panowie trafili na gorzowską komendę a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Przypomnijmy: grozi im nawet do pięciu lat więzienia.

Przypomnijmy: we wtorek (30.03) w centrum Gorzowa oraz na Kwadracie postawiono kilka kolorowych świątecznych ozdób w kształcie jajek. Urzędnicy liczą, że jeszcze w tym tygodniu zniszczone jajka zostaną naprawione i ponownie pojawią się na rynku. 

Eska XD #019 - życie jak w serialu