stal motor

i

Autor: coola

Gorzów: Za mało biletow na mecz Stali w Lublinie

2022-09-20 11:10

Zainteresowanie jest ogromne, mogą być rozczarowania.​ Chodzi o bilety na niedzielny finał żużlowej ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Moje Bermudy Stalą Gorzów.

Chętnych kibiców z Gorzowa na wyjazd i wspieranie stalowców bezpośrednio na stadionie jest sporo. Niestety biletów jakie otrzymał gorzowski klub było nieco ponad 300 a dokładnie 302. Część z nich trafiła do osób związanych i zasłużonych dla klubu, reszta poszła do stowarzyszenia kibiców Stalowcy. - Prosiliśmy o więcej, ale się nie udało- mówi Marta Karmelita z działu marketingu żółto-niebieskich.

Mimo naszych starań o to aby zwiększyć tą pulę do regulaminowych 5 procent lub wprowadzić miejsca stojące nie udało nam się tego przeforsować. Wynika to z infrastruktury z tego, że jest to tak naprawdę taka dostawiana trybuna więc tam nawet nie ma możliwości względy bezpieczeństwa zabraniają wprowadzenia takich miejsc. Dodaje Karmelita.

Szansa na kupno biletu będzie zatem poprzez sprzedaż otwartą, a ta rusza dzisiaj (20.09) o godz. 20. Link do niej zostanie umieszczony na stronie Stali Gorzów.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6