Gorzów: Stal

i

Autor: SG Piłkarze ręczni Stali wchodzą w sezon z nowym sponsorem tytularnym.

Gorzów: Z nowym sponsorem szczypiorniści czekają na sezon

2021-08-31 14:53

Za niespełna trzy tygodnie rusza sezon zreformowanej I ligi piłki ręcznej. Od tego roku jest to liga centralna. Gorzowska Stal przygotowuje się do rozgrywek. Do drużyny dołączyło 3 zawodników, którzy mają być wzmocnieniem. Zespół pozyskał tez nowego sponsora tytularnego.

Z nowym sponsorem i zawodnikami w nowy sezon. Piłkarze ręczni Stali Gorzów przygotowują się do rywalizacji w nowej I lidze centralnej, pod względem sportowym i organizacyjnym. Drużyna zyskała nowego sponsora tytularnego, którym jest Budnex. Do ekipy Stali dołączyło trzech zawodników. Podczas sparingów zgrywają się z pozostałymi stalowcami. Trener Oskar Serpina mocno na nich liczy, ich przyjście ma podnieść poziom drużyny.

Michał Lemaniak to superligowiec, po 5-letniej przygodzie z Gwardią Opole. Będziemy mocno liczyć na tego zawodnika. Kolejnym zawodnikiem, który zaspokoi nasze zapotrzebowanie rzutu z drugiej linii, czyli ograny ligowiec Michał Nieradko. I bardzo ambitny, waleczny zawodnik Kacper Kiersnowski leworęczny rozgrywający – wymienia Serpina.

Fani szczypiorniaka mogą kupować karnety na cały sezon. Ten zaczyna się za trzy tygodnie. Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 18-19 września. W pierwszym meczu Stal podejmie w hali przy Szarych Szeregów ekipę z Legionowa.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?