Gorzów: Poranek

i

Autor: J.M. grupa "Stoją ! Gorzów" Gdzie w Gorzowie hałasują najbardziej?

Gorzów: Względnie spokojny poranek. Ciśnienie będzie bardzo niskie

2021-11-25 7:29

Niskie ciśnienie od rana, a wraz z upływem godzin będzie coraz gorzej. Co więcej, przez najbliższy tydzień większość czasu będzie poniżej 1000 hektopaskali. Niezbyt to dobre, dla naszej produktywności.

Uwaga kierowcy- wkrótce zmiany w przepisach dotyczących punktów karnych. To ostatni dzwonek, żeby część z nich skasować. Od 1 grudnia nie będzie to już możliwe. Od tej daty punkty będą naliczane nawet nie od dnia ich otrzymania, ale dopiero po zapłaceniu mandatu.

Co więcej ich skasowanie nastąpi dopiero po dwóch latach. Do tej pory w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego można było część punktów skasować po odbyciu specjalnego kursu. Nie zmieni się natomiast liczba punktów karnych, po których traci się prawo jazdy. Wynosi ona 24. Wzrośnie za to maksymalna pula punktów karnych jakie można otrzymać jednorazowo- teraz jest 10 a będzie 15.

Trwają prace na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Dostawa masy bitumicznej się spóźnia, przez co prace na Kombatantów przesunięto na piątek (26.11). W związku z tym dzisiaj 250 metrowy odcinek będzie przejezdny w kierunku od Grota-Roweckiego do Szarych Szeregów. W piątek znów zostanie zamknięty. Jeśli chodzi o autobusy MZK podczas prac będą jeździć objazdem. Skrzyżowanie ulic Kombatantów - Szarych Szeregów będzie otwarte, będzie tam już funkcjonować ruch okrężny.

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Wciąż kierowcy, zwłaszcza ci spoza Gorzowa potrafią się gubić. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej.

Pogoda dzisiaj nie powinna Was niczym zaskoczyć. Jest porównywalnie z wczoraj. Popalić nam da jednak ciśnienie, które w najbliższych dniach będzie bardzo niskie. Poza tym temperatury już raczej grudniowe. Już jutro i w piątek mają się zdarzyć przymrozki w ciągu dnia. Do niedzieli padać nie powinno. Dzisiaj na gorzowskich termometrach maksymalnie 4 stopnie, od rana odrobinę chłodniej, zwłaszcza jeśli chodzi o odczuwalną.

Quiz. Stolice piłkarskich potęg. Tylko najlepsi znają wszystkie

Pytanie 1 z 10
Stolicą Francji jest: