Gorzów: kartki niepodległościowe

i

Autor: SG Kartki niepodległościowe.

Gorzów: Wyślij kartę niepodległościową. W muzeum dostaniesz ją za darmo

2020-11-12 15:32

Do niedzieli trwa akcja wysyłania kartek niepodległościowych. To wspólna akcja muzeum w Gorzowie i muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Tradycyjne, papierowe kartki dostaniemy w muzeum, przy ul. Warszawskiej. Można wysłać również kartkę elektroniczną.

Daj znać bliskim, że o nich myślisz. Gorzowskie muzeum zachęca do wysyłania kartek niepodległościowych. Można je pobrać w punkcie, który mieści się przy willi przy ul. Warszawskiej. Osoby, które wybiorą się po kartki otrzymają także biało-czerwoną flagę.

Kartki niepodległościowe są zaprojektowane w trzech wzorach. Jeden jest specjalnie dedykowany dzieciom. Oczywiście kartki są nieodpłatne, nie trzeba naklejać na nich znaczka, wystarczy je wypełnić i wrzucić do najbliższej skrzynki pocztowej - mówi Ewa Pawlak, dyrektor muzeum.

Gorzów: kartki niepodległościowe

i

Autor: SG Miejsce dystrybucji katek niepodległościowych mieści się w muzeum przy ul. Warszawskiej.

Kartki są także dostępne w formie elektronicznej. Po pocztówki można przychodzić w godzinach otwarcia muzealnego ogrodu, czyli do niedzieli (15.11) od godz. 10 do 16-tej. Akcja jest wspólnym przedsięwzięciem muzeum z Gorzowa i muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: