gorzów srebrna 1

i

Autor: PM Pojawi się asfalt, znikną dziury i kurz.

Inwestycje

Gorzów: Wykonawca ul. Srebrnej wybrany, wkrótce ruszą prace

2023-09-20 14:10

Drugi przetarg przyniósł pozytywne rozstrzygnięcie. Gorzowscy urzędnicy przeanalizowali dwie oferty i wybrali firmę z najatrakcyjniejszą propozycją. Mieszkańcy Srebrnej mogą się cieszyć, że będą mieli równą i bez dziur drogę.

Nową jezdnię wykona Dromax ze Strzelec Krajeńskich. Firma zaproponowała 583 tysiące złotych za przebudowę ul. Srebrnej. To o 113 tysięcy złotych większa kwota niż zabezpieczone na ten cel miejskie środki. Jednak dodatkowe pieniądze udało się urzędnikom znaleźć.

- W tej chwili trwają przygotowania do podpisania umowy z wykonawcą. Jeśli te wszystkie formalności i dokumenty będą gotowe, to w najbliższych dniach dojdzie do podpisania umowy i będą mogły ruszyć prace - wyjaśnia Wiesław Ciepiela z gorzowskiego ratusza.

gorzów srebrna2

i

Autor: PM Część ul. Srebrnej została wyremontowana dwa lata temu.

Cieszą się gorzowianie z ul. Srebrnej, którą często przejazd skracają sobie kierowcy jadący z i do Kłodawy. Jest ona w fatalnym stanie. Latem są tumany kurzu, a jesienią głębokie kałuże.

Przypomnijmy - chodzi o prawie 300 metrów od Czartoryskiego do Koralowej. Nawierzchnia z betonu asfaltowego będzie miała sześć metrów szerokości, do tego pobocza. Na prace przewidziano trzy miesiące.

Robot Kasia rozwozi jedzenie w Lesznie

Czy rozpoznasz miasta po atrakcjach? QUIZ turystyczny dla spostrzegawczych

Pytanie 1 z 10
Słynne kariatydy znajdziemy w:
Kariatydy