Biblioteka Gorzów

i

Autor: www.google.maps.pl

Gorzów: Wyjątkowy tydzień w bibliotece

2022-05-06 15:46

Od poniedziałku do soboty wiele spotkań z pisarzami, liczne warsztaty dla dorosłych i dzieci, tak w największym skrócie prezentuje się program XIX Tygodnia Bibliotek, jaki przygotowała gorzowska książnica. Wydarzenia zaplanowano w budynku głównym przy ul. Sikorskiego i licznych filiach rozsianych na terenie Gorzowa.

Gorzowska biblioteka zaprasza na swoje święto. Tydzień bibliotek oficjalnie rusza w niedzielę (8.05). Inauguracja odbędzie się on line, porozmawiają byli i obecny dyrektor gorzowskiej książnicy. A od poniedziałku (9.05) do soboty (14.05) zaplanowano wiele ciekawych imprez. Będą spotkania z pisarzami, różnego rodzaju gry i warsztaty dla najmłodszych i dorosłych, m.in. makijażu, ceramiki czy języka migowego. Dużo dziać będzie się w siedzibie głównej przy ul. Sikorskiego, jak i w poszczególnych filiach, na gorzowskich osiedlach.

Tegorocznym hasłem jest: „Biblioteka – świat w jednym miejscu. To swoisty festiwal biblioteczny, który zachęci czytelników i nie czytelników, żeby odwiedzać nasze placówki. Przygotowaliśmy bardzo obszerny program i zachęcamy do odwiedzenia naszej biblioteki - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor biblioteki.

Na część zajęć obowiązują zapisy. Szczegółowy harmonogram Tygodnia Bibliotek znajdziecie na stronie gorzowskiej książnicy.

QUIZ. Poznaj piosenkę po małym kadrze teledysku

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?