O której wigilia i jakie są najważniejsze elementy wieczerzy wigilijnej?

i

Autor: Getty images

Gorzów: Wigilia dla samotnych

2021-12-14 12:28

Organizacja Gorzów dla seniorów chce zorganizować wigilię dla samotnych. Czeka na zgłoszenia osób, które chciałyby spędzić ten wyjątkowy dzień w towarzystwie innych ludzi. Żeby przedsięwzięcie doszło do skutku musi zgłosić się minimum 10 osób.

Osoby samotne nie muszą spędzić Wigilii same. Organizacja Gorzów dla Seniorów zaprasza na świąteczne spotkanie. Odbędzie się ono w Wigilię, czyli 24 grudnia. Początek zaplanowano na godzinę 15. Będzie można coś zjeść i spędzić ten wyjątkowy dzień w towarzystwie innych osób. Żeby wydarzenie doszło do skutku musi się zgłosić minimum 10 osób.

Dla dwóch, trzech osób nie będziemy uruchamiać całej infrastruktury: angażować kucharzy, ludzi którzy przygotują całą wigilie, wystroją lokal. Chciałbym żeby nasze działania miały sens i wolontariusze, ludzie którzy nam pomagają w tym przedsięwzięciu tez mieli satysfakcję - mówi Jarosław Marciniak, organizator.

Kontakt pod numerem telefonu 666 882 111, przez Facebooka Gorzów dla Seniorów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 grudnia. Wigilia odbędzie się w kompleksie aktywności senioralnej przy ul. Traugutta. Koszty przygotowania wigilii bierze na siebie organizacja, uczestnicy nie będą musieli nic płacić.

Ten quiz zdradzi prawdę o Tobie. Nic się nie ukryje

Pytanie 1 z 8
Twój partner/partnerka chce się rozstać, co wtedy robisz?