Gorzów: Filharmonia

i

Autor: kb Filharmonia Gorzowska.

Gorzów: Weź udział w konsultacjach dotyczących kultury

2021-11-18 16:02

Projekt strategii rozwoju gorzowskiej kultury do 2030 roku już jest. Wypowiadali się o nim twórcy i animatorzy kultury. Teraz czas na odbiorców, czyli mieszkańców. Urzędnicy czekają na opinie do 6 grudnia.

Co myślisz o gorzowskiej kulturze? Wypowiedz się. ​Przygotowywana jest strategia kultury miasta. Można się zapoznać z projektem i wyrazić swoją opinię. Wypowiadali się już twórcy i organizatorzy życia artystycznego. Teraz czas na odbiorców, czyli mieszkańców.

Zachęcamy mieszkańców Gorzowa do udziału w konsultacjach społecznych, które mają na celu zebranie uwag i opinii mieszkańców do przygotowywanego dokumentu Strategii Kultury Gorzowa 2022-2030 - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

Gorzów: MOS

i

Autor: SG Miejski Ośrodek Sztuki przy ul. Pomorskiej.

Swoje opinie można przesyłać do 6 grudnia. Na stronie miasta znajduje się projekt strategii kultury, a także formularz zgłaszania uwag i propozycji do dokumentu. Na 29 listopada zaplanowano spotkanie konsultacyjne w sali sesyjnej urzędu miasta, przy ul. Sikorskiego. Osoby zainteresowane udziałem powinny do 26 listopada zgłosić swoją chęć. Odpowiedni formularz znajduje się również na stronie miasta.

Czy to niedobór fosforu?

Pytanie 1 z 9
Czy twoje mięśnie stały się bardziej osłabione niż zwykle?