Gorzów: bieg gwiazdkowy

i

Autor: gorzow.pl VIII Gorzowski Bieg Gwiazdkowy już 18 grudnia.

Gorzów: Weź udział w Biegu Gwiazdkowym. Pomożesz dzieciom

2021-12-09 16:22

VIII Gorzowski Bieg Gwiazdkowy odbędzie się 18 grudnia. Można się zapisywać. Dochód z biegu, z pakietów startowych przekazany będzie na pomoc chorym dzieciom i harcerzom.

Przed świętami dobrze pobiegać. 18 grudnia odbędzie się VIII Gorzowski Bieg Gwiazdkowy. Można się zapisywać i warto się pospieszyć, bo zajętych jest już ponad 70 procent miejsc. Bieg główny odbędzie się w Parku Kopernika. Uczestnicząc w Gorzowskim biegu Gwiazdkowym nie tylko spalimy kalorie, przybędzie nam endorfin, ale też pomożemy potrzebującym.

Jak co roku jest to bieg charytatywny. Cały dochód z pakietów startowych jest przeznaczany na cele charytatywne, na pomoc naszym małym mieszkańcom. Na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, albo turnusy rehabilitacyjne - mówi Piotr Wilczewski, organizator.

Gorzów: bieg gwiazdkowy

i

Autor: gorzow.pl

W tym roku pieniądze przeznaczone będą na pomoc Małgosi, Michałowi, Mikołajowi na biwak dla Drużyny Harcerskiej, która pomaga przy organizacji biegu. Uczestnicy wystartują o godz.12 i do pokonania będą mieli 5 km. Wcześniej pobiegną dzieci. Szczegóły znajdziecie na Facebooku Gorzowski Bieg Gwiazdkowy.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz stare odcinki "Klanu"? Quiz dla znawców tematu!

Pytanie 1 z 10
Pięć postaci z "Klanu" to rodzeństwo. Jakie to postaci?