Gorzów: dobry wieczór gorzów

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Dobry Wieczór Gorzów wraca już w ten weekend.

Gorzów: Weekend muzycznych atrakcji

2021-07-23 17:12

Kolejny wakacyjny tydzień w Gorzowie zakończy się muzycznie. Grać będą na Starym Rynku, w Wartowni, w teatrze letnim i przy filharmonii.

Muzyka Końca Lata na Dobry Wieczór Gorzów. Zbliża się weekend, a to oznacza, ze na Starym Rynku ponownie będzie można posłuchać muzyki na żywo. W sobotę o 19 na scenie przy katedrze gorzowskiej publiczności zaprezentuje się zespół FolkfoR. Kwartet tworzą muzycy na co dzień grający w orkiestrze Filharmonii Gorzowskiej. W sobotę zaprezentują tradycyjną muzykę polską i bałkańską w nowych aranżacjach. Po nich na scenie pojawi się trójmiejski Doktor Swing, który zaproponuje taneczną zabawę przy muzyce Latino. Usłyszymy salsę, mambo, merengue, a nawet tango. W niedzielę koncerty zaczynają się o godzinie 16. Na początek zagra lokalna Orkiestra Dęta OSP Siedlice. Na koniec tego weekendu wystąpi zespół Muzyka Końca Lata. Grupa powstała w Mińsku Mazowieckim, na swoim koncie ma nagranych 5 płyt.Wszystkie koncerty na scenie na Starym Rynku są darmowe.

W weekend warto również odwiedzić Wartownię, czyli kontenerowe miasteczko przy Wale okrężnym, gdzie w w każdy weekend króluje muzyka elektroniczna. Wybrać można się także do teatru na koncerty w ramach Sceny Letniej, a w niedzielę na Piknik Chopinowski przy filharmonii. Na wszystkie te wydarzenia wstęp jest wolny. Każdy powinien znaleźć muzykę, która gra mu w duszy.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?