Gorzów: Poranek

i

Autor: kb

Gorzów: Utrudnienia na Fabrycznej i Kombatantów, dosypie też śniegu

2021-12-09 8:52

Nie będą mieli łatwego życia dzisiaj kierowcy w Gorzowie. Synoptycy zapowiadają opady śniegu, zwłaszcza na popołudnie. Utrudnione też będzie poruszanie się na Zawarciu i gorzowski "Manhattanie".

Do jutra utrudnienia na Fabrycznej. Zamknięty jest fragment przy skrzyżowaniu z Towarową. Jest to związane z pracami przy sieci wodociągowej pod mostem kolejowym. Wyznaczono objazdy przez Wawrzyniaka i Śląską. Inaczej też jeździ komunikacja miejska.

Są przystanki tymczasowe. Te są na Wawrzyniaka przed budynkiem nr 80, na ul. Śląskiej przed skrzyżowaniem z Towarową w kierunku pętli Śląska oraz na Śląskiej przed skrzyżowaniem z Spokojną w kierunku centrum.

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Kolejne utrudnienia na Kombatantów w Gorzowie. Niedostępny jest odcinek od skrzyżowania z Grota – Roweckiego i Armii Krajowej do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Zamknięte zostanie również skrzyżowanie Kombatantów – Bora Komorowskiego – Szarych Szeregów. Przez dwa dni układana będzie nowa nawierzchnia jezdni.

Od Bora-Komorowskiego przejazd będzie przez Obrońców Pokoju, od południa kierowcy będą mogli ominąć zamknięty odcinek przez Armii Krajowej i Kutrzeby, od zachodu przez Hubala. Natomiast dla jadących Szarych Szeregów od strony Walczaka jedyną trasą objazdową będzie Popławskiego.

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej. Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, czy Długosza.

Według synoptyków ma dzisiaj dosypać śniegu. Zwłaszcza po 16-17. Jeszcze z rana -2 stopnie na termometrach, później będzie w okolicach zera. Odczuwalna kilka kreseczek niższa. Nie sprzyja dzisiaj ciśnienie. Jest niskie, także wyczuleni mogą się wzmocnić jakąś kawą lub herbatą.

QUIZ. Nagrody Darwina, czyli najabsurdalniejsze śmierci w historii. Czy to się mogło wydarzyć?

Pytanie 1 z 15
34-latek z USA chciał naprawić swoje auto w czasie... jazdy po autostradzie. Gdy usłyszał w swojej ciężarówce stukanie od dołu, poprosił kolegą o potrzymanie kierownicy a sam zanurkował pod pojazd