Gorzów: budżet obywatelski

i

Autor: SG

Gorzów: W wtorek możecie podyskutować o budżecie obywatelskim

2022-11-07 14:57

Spotkanie odbędzie się w wtorek o godzinie 18, w sali sesyjnej przy ul. Sikorskiego. Przyjść może każdy. Urzędnicy są ciekawi jak mieszkańcy oceniają gorzowski budżet obywatelski. Co może się zmienić?

Co wam się podoba w gorzowskim budżecie obywatelskim, a co byście zmienili? Chcecie o tym podyskutować? W wtorek (8.11) będzie do tego okazja. W sali sesyjnej gorzowskiego magistratu odbędzie się spotkanie ewaluacyjne. Przyjść może każdy, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Będzie można się podzielić swoimi przemyśleniami, przedstawić swoje pomysły i o nich podyskutować. Zmianą jaką zaproponują urzędnicy jest przeniesienie na stałe spotkań w rejonach na wrzesień.

Zyskujemy więcej czasu na wycenę i weryfikację tych zadań oraz ich przygotowanie. Te terminy wrześniowe zapewniają lepszą frekwencję, większe zainteresowanie i wydaje mi się, że po wakacjach jakoś tak jest lepiej zająć się zadaniami z budżetu obywatelskiego - mówi Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Spotkanie we wtorek o godz. 18 w urzędzie przy Sikorskiego. Kto nie ma czasu na nie przyjść, może wnioski przesłać online. Do niedzieli (13.11) urzędnicy czekają na ankiety. Link znajdziecie na stronie miasta.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tym razem cel minimum to połowa punktów

Pytanie 1 z 10
W której z tych dawnych stolic Polski znajduje się widoczna na zdjeciu katedra?
Gniezno. Widok na katedrę pierwszej stolicy państwa polskiego