Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG Podpisanie umowy z firmą GOTECH.

Gorzów: Umowa podpisana, rusza budowa internatu i poradni dla CEZiB

2022-11-10 12:01

Miasto podpisało umowę z wykonawcą, którym jest firma z Gorzowa. W najbliższych dniach budowlańcy wejdą na plac budowy. W pierwszej kolejności chcą sprawdzić, czy poszpitalne obiekty nie kryją niespodzianek. Prace mają potrwać 2 lata.

Umowa podpisana, można budować, za dwa lata zamieszkają tam uczniowie. ​W ciągu najbliższych dwóch tygodni zaczną się prace związane z budową internatu i poradni psychologiczno-pedagogicznej dla gorzowskiego CEZiB-u. Zadanie wykona gorzowska firma GOTECH. Na potrzeby internatu i poradni zaadaptowane zostaną poszpitalne budynki. Prace na nich będą toczyć się równolegle. W pierwszej kolejności firma chce sprawdzić jaki faktycznie jest stan tych obiektów.

Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG Tu będzie internat CEZiB.

Chcemy jak najszybciej zdefiniować, czy nie ma tam jeszcze czegoś co wymagałoby skorygowania, np. stropy czy inne rzeczy jakie się odkryje. Liczymy na to, że nie będzie tego zbyt wiele, bo chcemy zrealizować to w terminie - mówi Mariusz Batura, prezes firmy GOTECH.

A zgodnie z umową inwestycja ma być gotowa w ciągu 2 lat, czyli na koniec 2024 roku. Jej koszt to 43 mln zł. W internacie znajdzie miejsce 80 uczniów, będzie tam też stołówka na 50 osób.

Quiz o autach z lat 80.

Pytanie 1 z 13
Najchętniej kupowanym autem w latach 80. był...