Ulica Słoneczna ma być remontowana w 2021 roku

i

Autor: mz Miasto dołoży do przebudowy ul. Słonecznej 1,5 mln zł.

Gorzów: Ulica Słoneczna do remontu. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie

2020-11-06 14:58

Ulica Słoneczna do remontu. Mieszkańcy miasta mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie. Chodzi o remont i przebudowę jezdni, pobocza i chodników głównej drogi osiedla Słonecznego w Gorzowie.

Prace planowane są w 2021 roku ale już teraz swoje uwagi na ten temat mogą wyrażać mieszkańcy. Urzędnicy na opinie czekają do 18 listopada. Jakich zmian oczekują gorzowianie ze Słonecznej?

-Najbardziej brakuje nam chodników i miejsc parkingowych. Przydałyby się także ławeczki bo starsi nie mają gdzie przysiąść. Drzew nigdy za wiele, też mogłoby się pojawić-mówią mieszkańcy osiedla Słonecznego.

Brakuje tutaj przede wszystkim miejsc do parkowania, chodniki mogłoby być trochę węższe żeby zrobić zatoki dla samochodów. Chętnie podzielę się swoją opinią na ten temat z urzędnikami-mówi z kolei mieszkaniec ulicy Słonecznej.

Propozycje zmian okoliczni mieszkańcy mogą podejrzeć w internecie oraz....w oknach Centrum Charytatywnego im. Jana Pawła II, które mieści się na osiedlu Słonecznym.

Tak obecnie wygląda chodnik przy ulicy Słonecznej

i

Autor: mz Ulica Słoneczna doczeka się przebudowy

Ulica Słoneczna ma zyskać nową nawierzchnię, zaprojektowane zostały nowe chodniki, miejsca parkingowe czy wyniesione przejścia dla pieszych. Jak zapowiadają sami mieszkańcy chętnie zgłoszą swoje uwagi do projektu

Przejście przy ulicy Polarnej ma zostać wyniesione i doświetlone

i

Autor: mz Przejście przy ulicy Polarnej ma zostać wyniesione i doświetlone

Urzędnicy na opinie i uwagi czekają do 18 listopada. Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę: www.gorzow.konsultacjejst.pl .

Można to także zrobić dzwoniąc po numer - 95 735 56 85 lub mailowo na adres - bsr@um.gorzow.pl. Swoje uwagi i spostrzeżenia można również przekazać w formie pisemnej - na adres: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego (ul. Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wielkopolski).

Październikowy spływ kajakowy Kłodawką