Są rozwiązania dla posiadaczy żużlowych karnetów

i

Autor: Crash override83/wikipedia.org Są rozwiązania dla posiadaczy żużlowych karnetów

Gorzów: Trzy rozwiązania dla posiadaczy żużlowych karnetów. Stal chce zatrzymać kibiców

2020-05-07 19:00

Gorzowska Stal ma propozycję dla wiernych fanów, którzy zakupili karnet na rozgrywki w sezonie 2020. Jak wiadomo liga wystartuje w czerwcu ale mecze będą odbywać się bez udziału kibiców. Dlatego klub przygotował trzy rozwiązania dla posiadaczy całorocznych wejściówek

Karnet zakupiony na tegoroczne rozgrywki można przenieść na przyszły sezon. Jest również możliwość zwrotu wejściówki i otrzymania całej kwoty zakupu. Można również wymienić karnet na klubowe gadżety w tej samej kwocie. Na to jest czas do 31 maja.

Jest także propozycja zachowania całorocznego biletu w formie cegiełki. Kibic nie otrzymuje zwrotu pieniędzy, nie przenosi karnetu na przyszły sezon a jego wejściówka zachowuje ważność w przypadku wznowienia imprez masowych.

Dodatkowo otrzymuje unikatową koszulkę Stalowej Armii wraz z autografami zawodników, będzie mógł także wziąć udział w spotkaniu z zawodnikami organizowanym w formie pikniku. Ten ma się odbyć po zakończeniu sezonu 2020 lub przed startem kolejnego.

Ponadto, każdy kibic - bez względu na to czy posiada karnet czy nie - może zakupić wirtualną cegiełkę na mecz. Do wyboru są trzy kolory-brązowy, srebrny i złoty VIP
Tu również czekają nagrody. Szczegóły znajdziecie na stronie www.stalgorzow.pl