Gorzów: ul. Akacjowa

i

Autor: SG Ul. Akacjowa w Gorzowie.

Gorzów: Szykują się zmiany na Cysterskiej i Akacjowej

2021-01-08 14:50

Miasto szuka firmy, która zmodernizuje dwie niewielkie ulice na Zawarciu i Zakanalu. Chodzi o ulice: Cysterską i Akacjową. Na obu wymienienia zostanie nawierzchnia i zbudowana kanalizacja deszczowa.

Cysterska i Akacjowa do przebudowy. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie modernizacji dwóch ulic znajdujących się na Zawarciu i Zakanalu. Na ul. Cysterskiej zbudowana będzie droga z betonu asfaltowego, zjazdy i dojścia do furtek, kanalizacja deszczowa, a także oświetlenie. Stanie tam 9 lamp. Akacjowa zyska nową nawierzchnię z kostki betonowej. Wyremontowany będzie chodnik, Podobnie jak przy Cysterskiej zbudowana będzie kanalizacja deszczowa, a także przebudowana sieć wodociągowa. Potencjalny wykonawca będzie miał czas na uporanie się z zadaniem do końca maja. Jego samego powinniśmy poznać 18 stycznia. Inwestycję sfinansuje miasto wspólnie z gorzowskim PWiK.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]