Gorzów: miejscówki

i

Autor: Radio ESKA

Gorzów: Szukamy Waszych ulubionych lokalnych miejscówek, Gdzie lubicie bywać?

2020-11-27 18:27

Przyłączcie się do akcji Radia ESKA Gorzów. Wskażcie nam lokalne restauracje, sklepiki, zieleniaki, zakłady usługowe, które powinniśmy odwiedzić z mikrofonem i opowiedzieć o nich światu. Razem poszukajmy fajnych miejscówek.

Razem możemy pomóc. Pandemia mocna mocno komplikuje nam życie, ale niektórzy problemy mają większe.  

Pomóżcie nam i wskażcie lokalne miejscówki warte wsparcia. To może być mała, ale klimatyczna knajpka, zieleniak pani Helenki, albo zakład szewski pana Ryśka. Dajcie nam znać o miejscach ważnych dla osiedla, ulicy, dla Was. 

W kilku wskazanych miejscówkach już byliśmy. „Trattoria” z Zawarcia radzie sobie świetnie, mimo trudnych czasów. Ale inni mają kłopoty. „Pasja”, w tym roku świętuje 15-lecie istnienia. Miał być huczny jubileusz, a jest walka o przetrwanie. Ale się nie poddają.

Nie dość, że kupisz u nich na wynos, to w dodatku serwują burgery i wegeburgery. „Dobry skład”, czyli niewielka restauracja z Zawarcia w czasie pandemii wprowadziła do menu placek po węgiersku. Jest im ciężko, ale na szczęście mogą liczyć na swoich klientów.

 - Ludzie nie przestali jeść. Mamy takich klientów, którzy są nam wierni, przychodzą ciągle i bardzo się z tego cieszymy. Widać doceniają naszą kuchnię, nasze smaki – mówi Alicja Jędrzejczak, właścicielka „Dobrego Składu”.

Gorzów: deptak

i

Autor: SG

Kogo jeszcze powinniśmy odwiedzić z mikrofonem? Gdzie kupimy najlepsze bułki, ogórki, gdzie zjemy najlepsze pierogi albo frytki? Pewnie to wiecie. Napiszcie do Nas na adres gorzow@eska.pl. Razem możemy pomóc.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?