Gorzów: Iversen

i

Autor: Marcin Szarejko/StalGorzow.pl Niels K.Iversen wraca do Stali

Gorzów: Stalowcy wyjeżdząją na obóz do Czech. Będą szlifować formę i się integrować

2020-02-04 15:53

Zawodnicy Stali Gorzów od środy ( 5lutego ) będą przebywać na obozie w górach. Żużlowcy zanim wsiądą na motocykle potrenują w Szpindlerowym Młynie. Na obozie obecni będą wszyscy żużlowcy, juniorzy jak i seniorzy. Sztab szkoleniowy chce się przekonać w jakiej formie są przede wszystkim seniorzy, którzy do sezonu przygotowują się indywidualnie.

Stanisław Chomski, trener żużlowców Stali Gorzów przede wszystkim chce zintegrować zespół.

- Główna cześć to jest integracja zawodników. Trudno sobie wyobrazić,że w przeciągu kilku dni zbudujemy tam kondycje. Będzie to głównie polegało na czynnych zajęciach na obiektach czy w terenie-powiedział trener Chomski

Obóz potrwa do poniedziałku (10.02). Później zawodnicy mają zacząć treningi na motocyklach na tych torach, na których będzie to już możliwe. Jednak na pierwsze treningi na Jancarzu będzie trzeba jeszcze poczekać:

- Jeżeli chodzi o wyjazd na nasz tor, planujemy to zrobić w drugiej połowie marca, między 10 a 15 mam nadzieję, że się uda - dodaje trener Chomski.

W sparingach stalowcy zmierzą się z zespołem z Wrocławia - 21 i 22 marca oraz z Grudziądzem. Data drugiego sparingu nie jest jeszcze znana. Możliwe także, że w ostatnim spotkaniu partnerem będzie szwedzka Vetlanda.