Gorzów centrum

i

Autor: TogaH Cykl "Dobry Wieczór Gorzów" ma ruszyć w maju.

Gorzów: Sprawdź jakie imprezy w tym roku zorganizuje dla mieszkańców OSiR

2021-02-24 12:43

Plany Ośrodka Sportu i Rekreacji na 2021 rok to 17 wydarzeń. To imprezy typowo sportowe jak Bieg Słowiański, czy Nadwarciańska Dycha. Ale będą też wydarzenia kulturalno rozrywkowe, jak cykl koncertów „Dobry Wieczór Gorzów”, czy miejski sylwester.

Imprezy sportowe, majówki i koncerty. Gorzowskie Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował 17 wydarzeń dla mieszkańców w tym roku. To zarówno jednodniowe imprezy jak sylwester miejski, a także cykle jak Grand Prix w siatkówce plażowej.

Najbliższe wydarzenie zaplanowano na marzec, to Mityng Olimpiad Specjalnych. W kwietniu ruszają Czwartki Lekkoatletyczne. Zaplanowano 10 spotkań, które odbywać się będą do października. Maj to majówka, a nawet dwie - w Parku Róż oraz na ośrodku w Nierzymiu. W tym miesiącu ruszy także znany mieszkańcom cykl "Dobry Wieczór Gorzów", który potrwa do końca wakacji. W maju zaplanowano także Bieg Słowiański.

Czerwiec to Dzień Dziecka, Wystawa Psów Rasowych i Nadwarciańska Dycha. A na wakacje ruszy Grand Prix Lata w siatkówce plażowej i Wakacje z OSiR-em. Latem odbędzie się jeszcze lipcowy Bieg trzech Jezior. Po wakacjach zaplanowano memoriał w siatkówce plażowej imienia Marka Cholawo. W październiku będzie kolejna wystawa psów rasowych. Rok zakończą wigilia dla Gorzowa i miejski sylwester.

Ile z tych planów uda się zrealizować zależy od sytuacji pandemicznej. Z przygotowanych na styczeń czterech wydarzeń- trzy odwołano, a jedno odbyło się zdalnie.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...