Gorzów: grh

i

Autor: SG Taką skrzynkę można zamówić z dowozem do domu.

Gorzów: Skrzynka na święta od lokalnych rolników

2021-11-30 16:53

Gorzowski Rynek Hurtowy chce pomóc lokalnym producentom warzyw i owoców i przygotował specjalną ofertę na święta. Mieszkańcy mogą zamawiać skrzynki pełne świeżych warzyw z dostawą do domu. Można to robić już od jutra.

Zamiast biegać po sklepach zamów świąteczną skrzynkę w GRH. Przy okazji wesprzesz lokalnych producentów. Gorzowski Rynek Hurtowy ma nową świąteczną propozycję dla mieszkańców. To skrzynki wypełnione warzywami i owocami, które przydadzą się do zrobienia świątecznych dań. Co ważne zamawiając taką skrzynkę wspieramy lokalnych hodowców. Większość warzyw i owoców pochodzi bowiem z okolic Gorzowa.

Chodzi o to, żeby nasi producenci mogli konkurować z dużymi sklepami. Żeby ich produkty mogły być w sposób zgodny z obowiązującymi obostrzeniami dostarczone na miejsce zupełnie gratisowo. A mieszkańcy po prostu mogą mieć zestaw warzyw wygodnie pod drzwiami - mówi Agata Dusińska, prezes GRH.

Skrzynki można zamawiać od 1 grudnia. Do wyboru są 12 lub 20 kilogramowe. Po zamówieniu można ustalić termin kiedy skrzynka zostanie dostarczona. Szczegóły oferty na stronie GRH.

W jaki sposób motywujesz dziecko?

Pytanie 1 z 8
Twój maluch nie chce ubrać się przed wyjściem na spacer. Co robisz?