gorzów pokaz silver 1

i

Autor: facebook.com/pracownia.natalia.slizowska Ikony popkultury rządzą.

Modowe show

Gorzów: Seniorzy na profesjonalnym wybiegu u znanej projektantki. Zobacz pokaz!

2024-03-22 13:54

Do zobaczenia dla wszystkich chętnych kolekcja "New Pop Art" Natalii Ślizowskiej, gorzowskiej projektantki. Zachwyciła ona barwnymi kreacjami podczas Tygodnia Mody w Berlinie. Teraz widowisko w gorzowskiej Askanie. Kiedy?

W sobotę [23.03] w galerii Askana w Gorzowie niebanalny projekt, w którym udział wezmą modele Silver plus. Na casting zgłosiło się 70 osób, około 20 pokaże się w świetle jupiterów. Premierowy pokaz odbył się 7 marca w Arenie Gorzów, ale niestety został przerwany. Wyjątkowe kreacje przed koncertem Piaska, po raz pierwszy, prezentowali seniorzy. To było ogromne przeżycie i modowe widowisko, na które przyszły całe rodziny. Niestety, gdy do wyjścia przygotowane było ostatnie pięć osób, administrator hali musiał zrobić przerwę techniczną.

- Było mi po prostu przykro, akurat przede mną, kilka osób w ogóle nie wyszło. Babcia wyszykowana, wszystko dopracowane, przyszły wnuki, cała rodzina, a tu babcia nie wyszła. Poczuliśmy się po prostu źle - opowiada Elżbieta, jedna z modelek-seniorek.

gorzów pokaz Silver 2

i

Autor: facebook.com/pracownia.natalia.slizowska Taka babcia to klasa.

Projektantka nie odpuściła i postanowiła zrekompensować sobie i seniorom nieudany występ. Współpracuje od lat z galerią Askana i właśnie z nią przygotowała modowe show. 

- Teraz na wybiegu zaprezentują się wszyscy, bo to im się należy. Widziałam w ich oczach niesamowitą radość, że mogą wyjść w pokazie i poczuć się potrzebnym. Silver models wyjdą na profesjonalny wybieg, specjalnie oświetlony z muzyką na żywo - opowiada Natalia Ślizowska.

W sobotę [23.03] w Askanie w roli głównej wizerunki ikon popkultury w połączeniu z mocnymi i nasyconymi kolorami. Pokaz "New Pop Art"  rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny.

Wyjątkowe rzeczy na targach "Rękoczyny"

Błyskawiczny Quiz o ZUS. Ile wiesz o najgorszej instytucji w Polsce?

Pytanie 1 z 15
Prezes ZUS powoływany jest przez: