Gorzów: scena letnia

i

Autor: materiały teatru im. J. Osterwy Gorzów

Gorzów: Scena Letnia zaprasza na bajkę i dwa koncerty

2021-07-22 15:25

To przedostatni weekend ze Sceną Letnią. Spotkanie z teatrem zaczyna się w piątek przedstawieniem dla dzieci. Sobota i niedziela to oferta dla dorosłych odbiorców. Tym razem będzie bardzo muzycznie.

Zaczarowana fasola, Mierzyński i Cohen​. To propozycje na weekend ze Sceną Letnią. Gorzowski teatr tradycyjnie zaprasza już w piątek, najmłodszych gorzowian. O godz. 12 rozpocznie się spektakl zielonogórskiego Teatru Rozrywki Trójkąt. Aktorzy zaproponują dzieciom interaktywny spektakl, utrzymany w średniowiecznej konwencji. Będzie żywa akcja, zabawne formy plastyczne lalki i muzyka na żywo. Sobota to propozycja dla dojrzałego widza. O 20:30 rozpocznie się recital gorzowskiego aktora Jana Mierzyńskiego. Spektakl muzyczny "Brama pośród oceanu" oparty jest na tekstach Witolda Mierzyńskiego, nieżyjącego już poety i aktora.

To bardzo ciekawe teksty. Uważam, że są bardzo obecne, jeżeli chodzi o nasz czas. I uważam, że niosą ze sobą wiele, wiele ważnych emocji - mówi jego syn, Jan Mierzyński.

Gorzów: scena letnia

i

Autor: materiały teatru im. J. Osterwy Gorzów

Na zakończenie weekendu, w niedzielę posłuchać będzie można pieśni kanadyjskiego barda Leonarda Cohena w wykonaniu aktorów teatru im. Juliusza Słowackiego z Krakowa. Początek o godzinie 20.30. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest darmowy.

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?