broń

i

Autor: www.wikipedia.com Zdjęcie poglądowe.

Gorzów: Rzadka broń! Będzie można z niej postrzelać! Gdzie?

2021-11-12 18:55

Już w sobotę(13.11) Piknik Strzelecki w podgorzowskim Racławiu. To wielka gratka dla miłośników wojska, broni, historii i... grochówki. Uwaga! Będzie można postrzelać z bardzo rzadkich okazów broni.

Zabytkowa broń, tor sprawnościowy i fajerwerki - to tylko niektóre z atrakcji Pikniku Strzeleckiego w Racławiu pod Gorzowem. Przygotowano wiele atrakcja dla całych rodzin. Zobaczyć będzie można pokaz pierwszej pomocy czy porozmawiać z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej.

Najciekawiej zapowiada się jednak strzelanie. Zobaczyć będzie można, ale także dotknąć różnego rodzaju broni. Będzie także można - bezpiecznie bo pod okiem instruktorów - postrzelać. Do dyspozycji będą nowoczesne karabiny, ale także historyczne egzemplarze. 

 - Na pewno będzie pepesza, MG 42 czyli piła Hitlera, karabinek snajperski Zajcewa, broń współczesna i nasz polski Grot - opowiada Dariusz Nawrocki, współorganizator pikniku z Klubu Kolekcjonerskiego Pretor

Chętni sprawdzą swoje umiejętności na torze sprawnościowym. Zaplanowano także ognisko oraz wojskową grochówkę. Na koniec pokaz fajerwerków. Piknik w sobotę (13.11) na strzelnicy Klubu Kolekcjonerskiego Pretor w Racławiu w godz. od 10.00 do 16.00.

QUIZ. Czy masz szósty zmysł?

Pytanie 1 z 9
Jakie są Twoje sny?
WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35