gorzów cezib kłopot 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Gorzów: Rusza montaż sprzętu w pracowniach samochodowych CEZiB

2022-05-20 16:40

Warsztaty od września mają być udostępnione uczniom szkoły. W najbliższych dniach doposażona zostanie także hala sportowa.

Pracownie samochodowe, łazienki w hali sportowej. Gorzowski CEZiB się doposaża. W szkolnych warsztatach i hali sportowej od września mają odbywać się już pełne zajęcia. Do zrobienie zostało jeszcze sporo. Trzeba kupić i zamontować wyposażenie. Część sprzętu już jest. W przyszłym tygodniu montowane będzie wyposażenie do warsztatów samochodowych.

Montowane będą kanały diagnostyczne i podnośniki w pracowniach samochodowych. W przyszłym tygodniu wyłoniony zostanie również wykonawca na dostawę i montaż wyposażenia łazienek i węzłów sanitarnych w hali sportowej - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

gorzów hala cezib

i

Autor: Fragles Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Problemem pozostaje remont budynków poszpitalnych. Wiadomo, że na 1 września nie będą one gotowe do przyjęcia uczniów. Zły stan techniczny budynku B zahamował prace. Przypomnijmy - budowa Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu rozpoczęła się w styczniu 2020 roku, inwestycja miała kosztować 104 mln zł, ale wiadomo, że będzie drożej.​

Najsłynniejsze mosty na świecie. Czy wiesz, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się ten most?
Tower Bridge w Londynie