Gorzów rury1

i

Autor: TogaHA Rury zostaną zlikwidowane.

Gorzów: Rurociąg ZNIKNIE znad przejazdu kolejowego. Ruszyły prace [ZDJĘCIA]

2020-06-15 17:21

Wycinanie starych rur ma potrwać około dwa tygodnie i w tym czasie zmotoryzowani muszą liczyć się z utrudnieniami. Przygotowano objazdy. Na razie drogowcy pracują na poboczach.

Dokładnie chodzi o przejazd kolejowy na gorzowskim Zawarciu przy ul. Śląskiej. W momencie, gdy zostanie zamknięty pojawią się największe utrudnienia dla kierowców. Jak zapewnił Paweł Najdora z Wydziału Dróg UM- mieszkańcy tego rejonu przez cały czas mają mieć umożliwiony dojazd do domów. 

Na razie kierowcy i piesi nie mają się czym martwić, bo roboty odbywają się na poboczach. Jednak gdy zacznie się demontaż przejazd będzie niedostępny. Wtedy trzeba będzie korzystać z objazdu ulicami- Towarową, Fabryczną i Wawrzyniaka. Napowietrzny rurociąg zostanie wycięty, a zastąpi go nowoczesna podziemna wersja.

gorzów rury2

i

Autor: TogaHA Na razie drogowcy działąją na poboczu.

W przypadku pieszych będą wyodrębnione miejsca, w których będzie można przejść na drugą stronę. Trzeba zwracać uwagę na znaki drogowe, które odpowiednio poprowdzą. Według planów nowy rurociąg powinien być gotowy przed końcem czerwca.

Tak gaśnie Kraków. Piękne ujęcia z drona

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków