Gorzów: rowery

i

Autor: SG Trener Piotr Paluch podpowiada jak ustawić się w koleinie.

Gorzów: Rowerowy wtorek na „Jancarzu” pod okiem Piotra Palucha

2021-07-06 13:59

Zawody na stadionie żużlowym to propozycja OSiR-u na wakacyjne miesiące. Przyjechać na rowerze może każdy, niezależnie od wieku. Dziś radą młodych rowerzystów wspierał drugi trener Stali Piotr Paluch. Kolejne zawody odbędą się w czwartek.

Turbo i po małej - wakacyjne ściganie na torze w Gorzowie. Kilkoro małych gorzowian z rowerami i rodzicami pojawiło się w wtorek (06.07) na stadionie im. Edwarda Jancarza. Wszyscy wzięli udział w zawodach organizowanych przez OSiR. Z maluchami spotkał się Piotr Paluch. Trener Stali podpowiedział im jak ustawić się w koleinie i jaką trasą jechać. Dzięki temu uczestnicy mogli obrać odpowiednią taktykę przed wyścigiem:

Ja wyprzedzam, z górki jadę i dostaję turbo i bardzo szybko będę jechał – mówi Wiktor.

Ja lubię jechać po małej, bo mam mniejszą trasę – dodaje Szymon.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Dzieciaki miały do przejechania dwa okrążenia.

Wbrew pozorom to spory wysiłek - mówi trener Paluch. - To jest 329 metrów. Każdy daje z siebie dużo, więc na mecie języki pewnie będą na brodzie.

Na rowerowe ściganie na "Jancarzu" można przychodzić w każdy wakacyjny wtorek i czwartek o godzinie 10.​ Nie ma ograniczeń co do wieku czy liczby uczestników. Nie trzeba się zapisywać. Udział w zawodach jest darmowy.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?