Gorzów: pogotowie gazowe

i

Autor: SG Awarię przy ul. Spichrzowej usuwało pogotowie gazowe.

Gorzów: Robotnicy uszkodzili gazociąg przy Spichrzowej

2020-08-12 9:59

Podczas remontu ul. Spichrzowej doszło do uszkodzenia rury z gazem. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (11.08) po południu. Przez trzy godziny trwała akcja usuwania awarii.

Straż pożarna, policja, ewakuowane osoby. Zamknięta część ul. Nadbrzeżnej. We wtorek (11.08) przy Spichrzowej doszło do rozszczelnienia rury z gazem. Jak informuje Bartłomiej Mądry, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie, w trakcie przebudowy ulicy Spichrzowej robotnicy uszkodzili gazociąg średniego ciśnienia.

Gorzów: straż pożarna

i

Autor: SG Część ul. Nadbrzeżnej była zamknieta przez kilka godzin.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach skrzyżowania z ul. Wodną. Około godziny 16.00 na miejscu pojawili się strażacy, pogotowie gazowe i energetyczne. Odcięto dopływ gazu i rozpoczęto usuwanie awarii. Ewakuowano 10 osób, które znajdowały się w pobliżu. Policja na kilka godzin zamknęła dla ruchu odcinek ul. Nabrzeżnej od Mostu Staromiejskiego do wjazdu w Spichrzową na wysokości ul. Zaułek. Naprawą uszkodzonego rurociągu zajęli się gazownicy. Pozostałe służby zabezpieczały teren.

Cała akcja trwał blisko trzy godziny. Przed 19 awaria została usunięta. W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej.​