pijany kierowca

i

Autor: foto. lubuska policja Leszno: Zasnął za kierownicą na środku skrzyżowania. Policjanci poczuli odór - zdjęcie ilustracyjne

Gorzów: Rekordu nie było ale brakowało niewiele. Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymali policjanci

2020-10-12 13:14

Skasował skrzynkę telekomunikacyjną, inny samochód i uciekł​. Nie daleko, bo w stanie w jakim był trudno się chodzi. Zatrzymany 41-letni kierowca wydmuchał kilka promili!

W niedzielę rano (11.10) doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulicy Kobylogórskiej i Gnieźnieńskiej w Gorzowie. Na miejscu okazało się, że kierowca forda uderzył w skrzynkę telekomunikacyjną, a następnie w innym samochód. Sprawcy nie było już na miejscu, bo uciekł. Niedaleko, bo policjanci zatrzymali go jeszcze na ulicy Gnieźnieńskiej. Mundurowi zauważyli, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, a badanie to potwierdziło. 41-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany w gorzowskiej komendzie, stracił prawo jazdy. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości.

Gorzowscy policjanci od początku roku zatrzymali już ponad 120 osób, które kierowały pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Pijany kierowca uderzył w 2 auta dostawcze