Gorzów: stadion lekkoatletyczny

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Stadion lekkoatletyczny (fot. archiwum).

Gorzów: Przy stadionie lekkoatletycznym ponownie można spacerować

2022-04-29 13:41

Fragment szlaku spacerowo-rowerowego był zamknięty ze względu na przebudowę stadionu przy Krasińskiego. Prace się zakończyły i od dziś ponownie gorzowianie mogą ze ścieżki korzystać.

Ścieżka między stadionami lekkoatletycznymi ponownie otwarta. Od dzisiaj (29.04) gorzowianie będą mogli ponownie nią spacerować i jeździć na rowerach. Ten fragment szlaku został wyłączony z użytkowania, ponieważ trwały tam prace budowlane związane z modernizacją stadionu przy ul. Krasińskiego.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych ścieżka ponownie zostanie udostępniona dla mieszkańców. To dobra wiadomość przed zbliżającym się długim weekendem. Sam mostek też niedługo powinien być gotowy - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego urzędu miasta.

Mostek pozwala na przejście z dolnego na górny obiekt. Pozostały prace wykończeniowe i uzyskanie pozwoleń na jego użytkowanie. Sam stadion lekkoatletyczny ma być gotowy w czerwcu. Pierwsza impreza sportowa zaplanowana jest na sierpień. Przebudowa obiektu przy Krasińskiego kosztuje miasto ponad 18 mln zł.

QUIZ. Te lektury będą na maturze 2022. Rozpoznasz je po fragmencie? Sprawdź, czego nauczyła cię polonistka

Pytanie 1 z 10
Z której lektury na maturę 2022 pochodzi ten cytat? "Chłop potęgą jest, i basta!"